19/5/2022

Jurn Anthonis nieuwe educatief medewerker

Vandaag, 1 februari, mochten we Jurn Anthonis...

Jurn Anthonis nieuwe educatief medewerker

Vandaag, 1 februari, mochten we Jurn Anthonis verwelkomen als nieuwe educatief medewerker van onze vereniging.

Jurn werd in 1996 geboren met spina bifida en hydrocephalus.  Sinds zijn 6de levensjaar is hij reeds betrokken bij onze vzw.  Eerst doorliep hij onze jeugdkampen om vervolgens als vrijwilliger bij deze activiteiten actief te zijn als begeleider.

Mario en Jurn verdeelden de taken die op de plank liggen.  Jurn zal hierbij het aanspreekpunt zijn voor de activiteiten van onze vereniging en zorgt voor een vlotte samenwerking met het UZ Leuven.   Mario spitst zich verder toe op het administratieve en financiële luik.  Ook communicatie en internationale betrekkingen zijn Mario’s taak.  Mario blijft verder ook de samenwerking met het UZ Gent ondersteunen.

Jurn en Mario zijn bereikbaar via de algemene mailbox: info@spinabifida.be

Verder kan je ons ook nog steeds telefonisch bereiken.  Maria staat u graag te woord op het nummer 0477 17 02 14.

Welkom in het team, Jurn!